Trnka Jiří (Plzeň 1912 - 1969 Praha)
Sen noci svatojánské IV, číslováno, signováno a datováno vpravo dole tužkou 55 IV Trnka 61, barevná litografie/papír, 44,5 x 29,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |